De AI Revolutie in de vastgoedsector

AI
Wat je zal leren
ChatGPT , praktische toepassingen
Het gebruik van data
Automatisatie van processen
Gebruik van AI tools

AI geeft bedrijven de kracht om slimmer te werken, niet harder.


Tijdens het event De AI Revolutie, dat plaatsvond op 25 april in Hilton Antwerpen, verkenden we baanbrekende innovaties binnen de vastgoedsector. Van ChatGPT als persoonlijke assistent tot AI-automatisering in vastgoedkantoren: in deze exclusieve opnames delen drie toonaangevende experts hun inzichten over hoe artificiële intelligentie de efficiëntie van je vastgoedbedrijf kan verhogen.


Je leert hoe je AI kunt inzetten om je onderneming, klantenservice, sales en marketing te optimaliseren in deze snel evoluerende markt. Dit is je kans om de toekomst van vastgoed in te stappen en je bedrijf naar een hoger niveau te tillen!


Programma:


Dieter Vanden Heede – Flowkify

Na het opbouwen en verkopen van een succesvol marketingbureau met een focus op vastgoedkantoren, heeft Dieter zich gespecialiseerd in AI. Hij deelt zijn kennis over het huidige en toekomstige gebruik van AI in de vastgoedsector.


Wendy Geeraert – Co-libry

Wendy is een toonaangevende ondernemer op het gebied van vastgoed en AI. Samen met haar team heeft ze een geavanceerd systeem ontwikkeld dat klantdata analyseert en optimaliseert. In haar keynote laat ze zien hoe data en AI de klantenbeleving en leadgeneratie kunnen verbeteren.


Olaf Lemmens – Nina AI

Deze AI-expert uit Amsterdam, met maar liefst 2,9 miljoen volgers op LinkedIn en genomineerd voor “AI Person of the Year,” maakt AI toegankelijk en legt uit hoe je het kunt integreren als essentieel onderdeel van je bedrijfsstrategie.

BLACK FRIDAY

Modules

Title
Description

Trainer(s)

Qute Image
Dieter, medeoprichter van Flowkify, is een ervaren ondernemer en expert in digitale marketing en AI-automatisatie. Met jarenlange ervaring in de vastgoedsector helpt hij bedrijven processen slimmer en efficiënter maken. Daarnaast is hij gepassioneerd trainer bij Immoversity en een gerenommeerd spreker over AI en digitale strategie.
Profile Image
Dieter Vanden Heede
Expert Artificiële Intelligentie
Qute Image
Wendy Geeraert, medeoprichter en CEO van Co-libry, is expert in data-gedreven innovatie binnen de vastgoedsector. Met haar achtergrond als ingenieur-architect en jarenlange ervaring in digitale personalisatie helpt ze vastgoedprofessionals slimmer werken met data en technologie.
Profile Image
Wendy Geeraert
Co-founder Colibry
Qute Image
Olaf Lemmens, oprichter van de snelstgroeiende AI-agency in Nederland (NinA AI Agency), is expert in kunstmatige intelligentie en digitale strategie. Met miljoenen bereik op LinkedIn en jarenlange ervaring helpt hij bedrijven in Nederland en België AI praktisch toe te passen — van procesautomatisering tot klantinteractie.
Profile Image
Olaf Lemmens
Founder Nina Agency
Schrijf nu in
79
(Ex. 21% btw)
video icon
Beschikbaar 24/7
video icon
3 Biv Uren
video icon
Incl. syllabus
video icon
Veilig afrekenen
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
Deze én alle trainingen voor minder dan €2 met Plus
Meer informatie

Google Reviews

Qute Image
Topcoaching die je echt vooruit helpt!
Profile Image
Matthias Labeeuw
Qute Image
Gemotiveerde kerel ! Well done !
Profile Image
Dirk Lambrecht
Qute Image
Bijzonder onder de indruk van de expertise van Immoversity ! Sterke content, goed gebracht .
Profile Image
Kim Snijders

Volg deze en alle andere vormingen met plus

Dit is dé mega deal die telt

Black
Friday

DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
Word Plus voor minder dan € 2/dag
Claim de deal Nu