Hoe meer resultaat halen uit schattingen

De reden waarom je tijd en verkoopopdrachten verliest tijdens het schatten...
“Wil jij mijn woning schatten?” Een vraag die vaak wordt gesteld als een eigenaar nu of in de toekomst wilt verkopen.
Of het nu komt vanaf een aanvraag op de website, of via een kopende klant. De schatting is een inkooptool om het vertrouwen te krijgen van de verkopende eigenaar.
Maar in de realiteit zien we vaak dat deze tool niet ten volle wordt ingezet. Sterker nog, een schatting wordt vaak verkeerd gehanteerd waardoor de eigenaar wordt afgeschrikt. Of we maken hen slimmer zodat ze zelf of via een andere makelaar verkopen (aan jouw prijs en/of met jouw systeem). Wat we vaak zien gebeuren:
- Er wordt tijd verloren aan ‘nutteloze’ schattingen
- De eigenaar heeft ’te’ hoge verwachtingen
- Lage inkoopconversie uit schattingen
Herken jij jezelf in 1 of meerdere van deze stellingen? Wel dan heb je een betere strategie nodig.
Je hebt een systeem nodig waarbij je de schatting kan gebruiken als tool om meer in te kopen, het vertrouwen te krijgen en sneller te verkopen aan maximale prijs.
Modules
Trainer(s)
Bezieler en CEO van Immoversity gespecialiseerd in Sales, Marketing en Ondernemerschap.

Google Reviews
Ik heb de cursus marketing meesterschap gevolgd en vind het een echte aanrader. Duidelijke uitleg hoe marketing werkt en hoe je het kunt toepassen, met waardevolle tips. Het enthousiasme van Kenny werkt zo aanstekelijk waardoor je het ook allemaal onmiddellijk wilt gaan uitproberen.

Top! Goede opleiding.

Iemand die weet waarover hij spreekt en je de nodige drive kan geven wat je soms onderweg verliest. Zeker aanrader!
