Praktische gids om inkoopleads te verzamelen

Sales
Wat je zal leren
De mindset om méér te prospecteren
Een dagelijkse methode (met checklists)
Scripts om prospecten te benaderen
Alles over regio, online en netwerk prospectie

De reden waarom je niet tevreden bent over jouw inkoopresultaten is leads, leads en leads.


Achter elke succesvolle vastgoedmakelaar zit een motor, en die motor is inkoop. Maar om inkoop te verkrijgen moet onze belangrijkste activiteit prospectie zijn. En die motor wordt aangedreven door leads.


We moeten jou absoluut niet overtuigen van het nut van prospectie maar als je spreekt over dit onderwerp denk je vast wel onmiddellijk aan Immoweb, of weigerende klanten of... Wel, niets is minder waar.


Er is een betere strategie. Je hebt een systeem nodig waar je door de juiste acties actief als passief alle (niet) te koop gestelde panden binnen zal krijgen.

Modules

Title
Description

Trainer(s)

Qute Image
Bezieler en CEO van Immoversity gespecialiseerd in Sales, Marketing en Ondernemerschap.
Profile Image
Kenny Rotthier
CEO
Schrijf nu in
€
89.5
(Ex. 21% btw)
video icon
Beschikbaar 24/7
video icon
3 BIV uren
video icon
Incl. syllabus & documenten
video icon
Veilig afrekenen

Google Reviews

Qute Image
Wij hebben een bijzonder aangename en professionele ervaring gehad met immoversity. Kenny dacht mee met ons. Bovendien zijn gemaakte afspraken steeds nagekomen.
Profile Image
Stijn Adams
Qute Image
Topspreker en topervaring bij de opleidingen van Immoversity.
Profile Image
Dieter Vanden Heede
Qute Image
Ik ben blij kennis gemaakt te hebben met Immoversity. Hierdoor is mijn visie op vastgoed gewijzigd. De dynamiek om terug te prospecteren, de uitdaging om de werkwijze te veranderen en de eigen energie is een onmiddellijk gevolg van de motivatie en de aanpak van Immoversity. Ik kijk uit naar verdere samenwerking. Top en bedankt! Luc De Haes Vastgoed De Haes
Profile Image
Luc De Haes

Volg deze en alle andere vormingen met plus

Nu verlengd tot 14/12 23:59!

Black
Friday

DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
DEAL
Word Plus voor minder dan € 2/dag
Claim de deal Nu